Язык сайта:
русский   украинский   English

Керамічна плитка

Ванна кімната, вітальня, кухня чи тераса стане відображенням вашої мрії, якщо вибирати для оздоблення керамічну плитку. Сотні кольорів, форматів та поверхонь пропонують нескінченні можливості для дизайну інтер'єру. Єдина межа - фантазія!

Керамічна плитка оздоблювальний матеріал, який найчастіше використовують для оздоблення інтер'єрів. Це обумовлено тим, що керамічна плитка має ряд важливих переваг:

тривалий термін експлуатації на будь-якій поверхні;

широкий вибір кольорів та структур, що дозволяє використовувати для різних потреб;

різноманітна цінова політика;

легкість укладання тощо.

Правильний вибір керамічної плитки розпочинається із розуміння того, для чого саме потрібна плитка. Залежно від призначення, плитка може мати різні характеристики та вимоги щодо безпеки.

Вони характеризуються різноманітністю форматів та насиченою кольоровою гамою, що дозволяє вибирати керамічну плитку під кожну ідею та проект. Незалежно від того, шукаєте ви традиційні дизайнерські рішення чи плануєте створити сучасний, незвичайний та індивідуальний простір, вибрати керамічну плитку можна завжди.

Купуючи керамічну плитку, порівнюйте її параметри та показники. Основна інформація знаходиться на упаковуванні. Намагайтеся знайти золоту середину - оптимальну ціну за найкращу якість. Купуючи керамічну плитку, будь ласка, перевірте:

Знос за відповідним показником, вказаним на пакуванні. Чим вищою є ця цифра, тим стійкішою є керамічна плитка до стирання. Цей показник особливо важливий, якщо купуєте плитку для підлоги.

Морозостійкість - стійкість кераміки до низьких температур.

Анти ковзання - індекс виражається у позначеннях від R9 до R13. Високе значення означає рівень анти ковзання. Стійку до ковзання плитку слід встановлювати у ванній кімнаті, на сходах та терасах.

Водопоглинання - ступінь поглинання вологи, який визначається у %. Обираючи керамічну плитку для оздоблення, враховуйте усі аспекти та особливості встановлення. Адже кожен інтер єр особливий та індивідуальний.

Виробники керамічної плитки, яку ми пропонуємо, давно відомі бренди у своїй галузі. У нас є продукція з Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини Китаю та багатьох інших країн лідерів світового масштабу із виробництва керамічної плитки. Купити будь-яку керамічну плитку для внутрішнього та зовнішнього оздоблення можна в інтернет-магазині Львівпостачбуд postach.com.ua з доставкою по Україні.