Язык сайта:
русский   украинский   English

Організаційне забезпечення діяльності судів на регіональному рівні: нормативна база, проблеми та шляхи їх вирішення.

ISBN : 966-96155-8-5

Обложка: Мягкий переплет

Язык: Украинский

Год издания: 2003

Место издания: КИЕВ

Издатель: ТОВ "Юстініан"

36.53 грн. (7.16 USD)

400 стр. Робота є спробою дослідження одного з напрямків судової реформи - організаційного забезпечення діяльності судів. У першому розділі пропонується авторське бачення основних шляхів удосконалення діючого законодавства про судоустрій. При цьому вносяться пропозиції і щодо вдосконалення окремих конституційних положень, що регламентують діяльність судової влади. Кожен з напрямків дослідження завершеється змістовними пропозиціями відносно удосконалення існуючої нормативної бази і практики її застосування. Найбільш масштабне дослідження присвячено проблемам підвищення ефективності професійної підготовки суддів, апарату судів і розбудови системи управління судами на регіональному рівні. Основні положення цих параграфів проілюстровані відповідними таблицями. Особливої уваги заслуговують спроби автора обгрунтувати потребу застосування в організаційному забезпеченні судової діяльності досягнень світової науки теорії управління (менеджменту).

Для керівників судів особливий інтерес мають локальні нормативні акти, розроблені і затверджені автором, якими компенсується відсутність необхідних підзаконних актів, прийнятих на державному рівні.

Іншим практичним працівникам і дослідникам проблеми правосуддя стануть у пригоді нормативні акти, що систематизовані у відповідних розділах книги.

Цією книжкою видавництво "Юстініан" розпочинає серію "Книжкова полиця судді".